Jaunākās ziņas

Jaunākās ziņas par Mārupes futbolu, lasiet šeit: Facebook -Marupes futbols

"MĀRUPES SC" DEBIJAS SPĒLE NĀKOTNES LĪGĀ

2023.gads kļuva par panākumiem bagātāko Mārupes futbola vēsturē. Pirmo reizi mūsu pilsētas komanda kļuva par Latvijas Otrās līgas uzvarētāju un izcīnīja tiesības spēlēt pēc spēka otrajā Latvijas futbola līmenī "Nākotnes līgā".
Savu ceļu 2024. gada Latvijas futbolā "Mārupes SC" futbolisti sāka 10.janvārī, uzsākot treņus. Vēlāk salīdzinājām savu varējumu ar citām "Nākotnes līgas" komandām Pavasara futbola kausā. Tajā šogad piedalījās 9 komandas. Mārupei 4.vieta, turklāt vienīgais zaudējums piedzīvots pēc neizšķirtas spēles pret vēlāko turnīra uzvarētāju.
Kulminācija jau rīt 06.04.2024. pulkstenis 19:00 Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukumā, kad notiks “MĀRUPES” SC debija NĀKOTNES LĪGA futbola mačā pret “Skanstes” SK

• Komanda.lv ⚽️ @komanda.lv

Mārupes SC - Latvijas 2. līgas čempione!

Latvijas Otrā līgas, kuras oficiālais nosaukums šobrīd ir Altero.lv LIIGA, 2023. gada sezonu “Mārupes SC” komanda uzsāka ar skaidru mērķi - tikt līmeni augstāk jeb “Nākotnes līgā”.

Sezonu mārupieši sāka savu skatītāju priekšā spēlē pret JDFS Alberts-2 komandu. Skaļākais komandas jaunpienācējs bija pieredzējušais Nauris Bulvītis, kas savas profesionāļa karjeras laikā bija ne tikai pārstāvējis daudzus Virslīgas klubus un arī Latvijas izlasi, bet arī spēlējis Šveices augstākajā līgā un kļuvis par Skotijas pēc spēka otrās līgas uzvarētāju. Tomēr šajā spēlē par varoni kļuva nevis Bulvītis, bet gan cits jauns komandas spēlētājs - 18 gadus vecais ukrainis Matviis Marusī, kas vēl iepriekšējā sezonā bija spēlējis Alberts-2 sastāvā un uzvarējis gan U-18 Meistarības līgas, gan pieaugušo 3. līgas turnīrā, bet tagad jau kā Mārupes pārstāvis viņš sarūgtināja savu bijušo komandu, gūdams pirmos Mārupes komandas vārtus šajā sezonā. Vēl vienus vārtus guva Raitis Butlers, un Mārupe guva uzvaru ar rezultātu 2:0.

Otrajā spēļu kārtā Mārupei bija jāspēlē LNK Sporta parkā pret līgas jaunpienācēju - FK PPK/Betsafe komandu. Šim mačam abu komandu mārketinga aktivitātes radīja pamatīgu ažiotāžu, un tas sapulcēja Otrajai līgai ļoti augstu skatītāju skaitu - 703. Laukumā pārāka izrādījās mājinieku komanda, kuras labā divus vārtus guva savulaik kopā ar Nauri Bulvīti Jūrmalas “Spartakā” spēlējušais Artis Jaudzems, bet vienu reizi Mārupes komandas vārtos bumbu ieraidīja tās pašas spēlētājs Gatis Štrauss, tikām vienīgo reizi PPK/Betsafe vārtos bumba nonāca pēc Kārļa Neimaņa sitiena. Zaudējums 1:3 pret turnīra jaunpienācēju radīja jautājumu - vai Mārupes futbolisti patiešām ir gatavi spert soli uz augšu?

Nākamajā spēlē Mārupe sacentās ar vienu no iepriekšējās sezonas vadošajām Otrās līgas komandām - Karostu. Šeit jau pirmajā puslaikā Mārupe pamatīgi noskaņojās uzvarai, gūdama trīs bezatbildes vārtus, vienu reizi atzīmējoties japānim Takajam Sasaki, bet divas reizes - tradicionālajam Mārupes uzbrukuma līderim Kristiānam Korsakam. Otrajā puslaikā ar 11 metru sitienu Gatis Štrauss panāca jau 4:0 un, lai arī spēles izskaņā liepājnieki divus vārtus atguva, Mārupes komanda droši nosargāja uzvaru.

Daudz spraigāka izvērtās ceturtās kārtas spēle Ķekavā, kur līdz pat 84. minūtei tablo rādīja rezultātu 0:0, taču spēles galotnē mārupiešiem izdevās pretinieku vārtus uzlauzt: vispirms “Audas” vārtsargu pārspēja Kirils Zaharovs, bet tad arī Kristiāns Korsaks.

Par īstu Mārupes varēšanas pārbaudi izvērtās piektā sezonas spēle - sacensība ar FS Jelgava-2 futbolistiem, kas pēc četrām kārtām bija turnīra līderi un kuru sastāvā laukumā devās galvenokārt futbolisti, kas Jelgavas galvenās komandas sastāvā regulāri devās laukumā Virslīgas spēlēs. Pirmais puslaiks noslēdzās ar kaujiniecisku 1:1, taču otrajā puslaikā Mārupe guva četrus bezatbildes vārtus, tādējādi nostājoties turnīra tabulas galvgalī. Mārupes rindās vārtus guva pieci dažādi futbolisti, svarīgie otrie vārti - japāņa Sasaki kontā.

Uzvarējuši jelgavniekus, savu nākamo pretinieku FK “Aliance” Jaunmārupes stadionā Mārupes SC futbolisti sagrāva - spēles rezultāts bija 7:0, vārtus guva teju visi Mārupes līderi: Bulvītis, Sasaki, Korsaks, Zaharovs, Štrauss, vienu reizi rīdzinieki paši to ieraidīja savos vārtos.

Uzvaru sērija pārtrūka Liepājā, sacensībā ar lejasgala komandu FK Liepāja-2. Turklāt pat kā atrunu nevarēja izmantot zemāko līgu standartu - ka izbraukumā komandām bieži nākas spēlēt stipri novājinātā sastāvā, bez iespējām veikt kvalitatīvas maiņas. Mārupieši uz spēli bija devušies 19 spēlētāju sastāvā, gandrīz visi labākie spēlētāji bija pieejami, un tomēr nācās piedzīvot minimālu zaudējumu ar 0:1.

Zaudējums mārupiešus saniknoja, un viņu nākamajam pretiniekam - JDFS Alberts-2, spēlē ar kuru sākās turnīra otrais riņķis, klājās ļoti smagi. Jau spēles 3. minūtē Nauris Bulvītis pārspēja “Alberta” vārtsargu, pirmais puslaiks beidzās ar 3:0 par labu Mārupes komandai, bet otrajā puslaikā “Alberts” iedzīvojās divās sarkanajās kartītēs, bet Mārupes SC guva vēl sešus vārtus, nonākot soļa attālumā no divciparu skaitļa spēles rezultātā. Četri gūti vārti Korsakam. Tikām no Mārupes komandas prom bija viens no pavasara līderiem - japānis Sasaki tika pie paaugstinājumā, pārgājis uz Virslīgas FK “Metta”.

Izbraukuma spēlei pret “Albertu” sekoja FK “PPK/Betsafe” uzņemšana savās mājās. Šī spēle raisīja ievērojamu publikas interesi, un 389 skatītāju priekšā mārupieši ļoti pārliecinoši revanšējās par pirmā apļa zaudējumu. Spēles sākums gan nebija mājiniekiem viegls - 24 minūtē traumas dēļ laukumu nācās pamest Dāvim Vilcānam, taču pirmā puslaika beigās mājiniekiem izdevās iegūt pārliecinošu vadību: vispirms ar gūtiem vārtiem atzīmējās Bulvītis, bet dažas minūtes vēlāk tiesnesis Vasjukovs parādīja uz 11 metru atzīmi PPK vārtu virzienā, soda sitienu sekmīgi realizējot Gatim Štrausam. Otrajā puslaikā vārtus guva Ahmeds Adebajo, no 11 metru atzīmes vēlreiz Štrauss, bet spēles nogalē - divreiz Korsaks. Uz šo laiku viesi jau bija palikuši skaitliskajā mazākumā, pārkāpumiem bagātajā spēlē iedzīvojoties sarkanajā kartītē. Gala rezultāts 6:1, un Mārupe turpināja ceļu uz Nākotnes līgu.

Izbraukums uz Liepāju sacensties ar sezonu vāji sākušo Karostas komandu nebija tik vienkāršs kā spēles gala rezultāts - 3:0 par labu Mārupei. Pirmajā puslaikā komandas vārtus neguva, spēles 57. minūtē Bašers Mārupi izvirzīja vadībā, bet pāris minūtes vēlāk uz viesu vārtiem tiesnesis nozīmēja 11 metru soda sitienu, radot reālus draudus vadības zaudēšanai. Tomēr Karostas futbolistam neizdevās pārspēt Mārupes vārtsargu, spēles turpinājumā viesi guva vēl divus vārtus un no Liepājas atgriezās ar vēl trīs punktiem.

Vēl vienu uzvaru Mārupe izcīnīja spēlē pret saviem kaimiņiem Ķekava/Auda komandu. Vārtus Mārupes labā guva Matvejs Marusī, Gatis Štrauss un Maksims Molčanovs.

Uzvaru sēriju izdevās turpināt arī Jelgavā, kur šajā reizē FS Jelgava-2 izlika izteiktāku dublieru sastāvu nekā abu komandu pirmajā tikšanās reizē. Tiesa, šiem dublieriem izdevās sastādīt Mārupes komandai gana cienījamu konkurenci, pirmajam puslaikam noslēdzoties ar 0:0, un tikai otrajā viesiem (Molčanovam un Davidenkovam) gūstot divus vārtus. Iespējams, ka Mārupei šo spēli sarežģīta nepieciešamība spēlēt bez komandas kapteiņa un uzbrukuma līdera Korsaka.

Mārupes uzdevumu sērija pārtrūka spēlē Rīgas 49. vidusskolas stadionā pret FK “Aliance” komandu, kura izmisīgi cīnījās par vietu pirmajā četriniekā. Divas reizes rīdzinieki izvirzījās vadībā un divas reizes Mārupes futbolisti panāca neizšķirtu. Šāds iznākums Mārupei bija labvēlīgs, jo reālistiskajā scenārijā, “Aliancei” paliekot ārpus pirmā četrinieka, zaudētie punkti otrā posma ieskaitē tāpat neietu.

Pēdējai pirmā posma spēlei sevišķas nozīmes nebija - Mārupe jau bija garantējusi dalību labāko Otrās līgas komandu finālturnīrā, bet tās pretiniece FK Liepāja-2 cerības tur iekļūt bija zaudējusi. Līdz ar to vienīgā nozīme šai spēlei bija Mārupes iespēja revanšēties par zaudējumu liepājniekiem pirmā riņķa ietvaros. Atklātā spēlē sākotnēji labāk sekmējās liepājniekiem, kuri izvirzījās vadībā ar 3:1, tomēr spēles turpinājumā Mārupes komanda pretinieku vārtsargam lika kapitulēt vēl 8 reizes. Trīs vārtus Mārupes labā guva Korsaks.

Otrās līgas pirmo kārtu Mārupes SC noslēdza ar pārliecinošu pirmo vietu Rietumos, 14 spēlēs tā bija guvusi 11 uzvaras, vienu reizi spēlējusi neizšķirti un piedzīvojusi divus zaudējumus, lepojoties ar iespaidīgu vārtu attiecību 55:13. Kopā ar vēl trim komandām: FS Jelgava-2, FK PPK/Betsafe un JDFS Alberts-2 tā nonāca otrās līgas finālturnīra A grupā, kur bija jāsadala vietas Nākotnes līgā. Starta pozīcijas Mārupei bija ļoti labas - savstarpējās spēlēs pret trim pārējām Rietumu komandām tai bija bilance 5-0-1 (divas no trim neuzvarētajām spēlēm bija pret otrā četrinieka komandām un šiem rezultātiem vairs nozīmes nebija).

Otro kārtu, kurā bija gaidāmas vairākas viesošanās Latvijas Austrumu daļā, Mārupes komanda sāka ar spēli Jēkabpilī pret vietējo komandu. Savā laukumā jēkabpilieši bija bīstams konkurents jebkuram pretiniekam, un arī nominālajiem favorītiem no Mārupes nenācās viegli uzlauzt viņu aizsardzības bastionus. Vienīgos vārtus Dāvis Vilcāns guva 62. minūtē, un arī otro turnīra daļu Mārupes komandai izdevās uzsākt uz pozitīvas nots.

Arī pirmā mājas spēle pret Latvijas Austrumu komandu - Augšdaugavas NSS no Ilūkstes - Mārupei deva labvēlīgu rezultātu, bet par to nācās spraigi cīnīties. Šoreiz vienīgos vārtus mārupieši guva pirmā puslaika nogalē.

Spēlei pret Ilūksti sekoja ļoti atbildīga spēle izbraukumā pret “Ogre United” futbolistiem. Šī komanda arī bija skaidri pieteikusi ambīcijas tikt kopvērtējuma trijniekā, un uzvara pret viņiem nozīmētu ļoti platu soli uz garantētu pirmo vai otro vietu turnīra kopvērtējumā, kas nozīmētu automātisku pāreju uz Nākotnes līgu. Kā jau to var gaidīt no šādām atbildīgām spēlēm, tā izvērtās sarežģīta un ar iespējām pie punktiem tikt abām komandām. Pirmais puslaiks noslēdzās bez vārtu guvuma, otrajā Mārupe guva divus vārtus, tad Ogre vienus atguva no 11 metru atzīmes, bet spēles galotnē mājinieki palika skaitliskajā mazākumā, kā rezultātā Mārupe guva trešos vārtus un garantēja uzvaru.

Kamēr par tikšanu divniekā sevišķu šaubu vairs nebija, cīņā par pirmo vietu turnīra kopvērtējumā ļoti nozīmīga bija Mārupes spēle pret otru turnīra līdervienību - FK Kalupe. Tomēr spēle nebija Mārupes SC labvēlīga - Latgales komanda uzvarēja ar 2:0, sagādājot Mārupei pirmo zaudējumu turnīra otrās kārtas spēlēs. Vienlaikus Mārupe saglabāja iespējas tomēr cīnīties par pirmo vietu, tikai tam būtu nepieciešama uzvara Kalupē.

Nākamā spēle sākotnēji šķita kā iepriekšējā turpinājums - viesos uzvarētie jēkabpilieši jau septītajā minūtē Mārupē izvirzījās vadībā. Tomēr mārupieši spēja lauzt spēles gaitu, jau pirmā puslaika gaitā guva divus vārtus, vēl divus iesita otrajā puslaikā un spēli noslēdza ar komfortablu rezultātu 4:1.

Lai garantētu sev vismaz otro vietu turnīra kopvērtējumā, Mārupes futbolistiem vajadzēja uzvarēt Ilūkstē pret Augšdaugavas NSS komandu, kura pati izmisīgi cīnījās par trešo vietu un pārspēlēm. Spēles 3. minūtē Gatis Štrauss guva vārtus Mārupes SC labā un tie tā arī palika vienīgie šajā spēlē. Kā jau tas parasti ir ar atbildīgām spēlēm, uzvara nāca smagi, bet Mārupes komandai to izdevās nosargāt un garantēt sev pāreju uz Nākotnes līgu.

Kā nākamā Mārupei pretī stājās galvenā favorīte cīņā par trešo vietu Otrajā līgā - Ogres “United”. Pirmā puslaika beigās Kristiāns Korsaks izvirzīja Mārupi vadībā un šāds rezultāts saglabājās līdz pat otrā puslaika kompensācijas laikam, kad Ogrei tomēr izdevās izraut neizšķirtu un līdz ar to punktu. Šie zaudētie punkti būtu varējuši ietekmēt Mārupes SC perspektīvas apsteigt kopvērtējumā Kalupes komandu, taču paralēlajā spēlē Kalupe piedzīvoja smagu zaudējumu pret FS Jelgava-2 un, kā vēlāk izrādījās - ne tikai to. Proti, Kalupe saņēma deviņu tehnisko zaudējumu sodu par aizliegta spēlētāja dalību šajos mačos, un automātiski pārceļoja uz pēdējo vietu 2. līgas A grupas kopvērtējumā. Līdz ar to Mārupes pēdējais izbraukums uz Kalupi zaudēja savu sportisko intrigu un par spēles nozīmīgāko sastāvdaļu kļuva gaidāmā 2. līgas čempionu apbalvošana, jo līdz ar Kalupei atņemtajiem punktiem tuvākās sekotājas - Ogres un Ilūkstes komandas no turnīra līderes Mārupes SC atpalika par veseliem 14 punktiem.

Pēdējā spēle līdz ar to kļuva par formalitāti, bet vienlaikus - gana principiālu formalitāti, jo iespējas tikt augstāk zaudējusī Kalupe joprojām bija spēcīga komanda un tai bija svarīgi apliecināt, ka arī netiekot augstāk, tā bija ne vājāka par Mārupi. Spēle sanāca īsti kaujinieciska, noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 3:3, abas komandas bija gan vadībā, gan iedzinējos, Latgales komandas labā ar hettriku atzīmējās Virslīgā pieredzējušais Andrejs Kovaļovs, kamēr Mārupei vārtus guva Korsaks, Marusī un Maksims Molčanovs. Spēles noslēgumā Mārupi godināja kā Otrās līgas čempioni.

Pieminēšanas vērts ir mārupiešu Latvijas kausa rekords, kur tika sasniegs astoņdaļfināls un pirmā tiešraides translācija no Jaunmārupes stadiona Latvijas televīzijā. Otrajā kārtā pārspēta FK Valka 7-0, trešajā kārā uzvara pār Nākotnes līgas līderiem SK Skanste 3-1. Sešpadsmit daļu finālā sagrauta vēl viena Pirmās līgas komanda Dinamo Rīga ar rezultātu 11-0 . Bet astoņdaļu finālā piedzīvots zaudējums 0-1 pieredzējušajai komandai FK Beitar, kur spēlēja virkne ar bijušajiem Latvijas izlases futbolistiem.

Spēlētāju loks, kas šajā sezonā Mārupes SC rindās spēlējis Otrās līgas turnīrā, bijis gana plašs, tomēr vērts izcelt tos viņu vidū, kas uz saviem pleciem nesuši lielāko nastu. Jāsāk noteikti ar pieredzējušo Nauri Bulvīti, kura pievienošanās komandai devusi jaunu kvalitāti Mārupes SC sniegumam, Bulvītis arī ir aizvadīto minūšu līderis Mārupes SC sastāvā, visās spēlēs, kurās viņš ir piedalījies, ejot komandas sākumsastāvā. Tāpat komandas aizsardzība nav iedomājama bez Gata Štrausa - vēl viena spēlētāja ar pieredzi Virslīgā, kurš ir komandas galvenais 11 metru soda sitienu izpildītājs un, pateicoties šim aspektam, arī viens no rezultatīvākajiem spēlētājiem - viņa kontā ir 6 precīzi sitieni. Komandas labākais vārtu guvējs jau ne pirmo gadu ir kapteinis  Kristians Korsaks - šosezon viņam 24 precīzi sitieni un tas deva arī Līgas rezultatīvākā spēlētāja godu. Spēles statistikas protokolos reti kad ievērojams ir Oskara Oša vārds, taču šis kreisās malas aizsargs ir vienīgais spēlētājs, kas ir piedalījies pilnīgi visās Mārupes komandas spēlēs. Tāpat retas ir bijušas spēles, kurās nebūtu piedalījušies Matvijs Marusī un Aleksejs Davidenkovs. Tikām komandas vārtus sargāja Ruans Jesus.

Publikācijas autors - Raimonds Kaže

04.10.2023

“MĀRUPES FUTBOLS” VADĪBA TIEKAS AR  “AF SAINT CHRISTIAN” FUTBOLA KLUBA ĪPAŠNIEKU

“Mārupes Futbols” vadība 12.septembrī tikās ar futbola kluba “AF Saint Christian” no Kongo Demokrātiskās Republikas īpašnieku - Arsene Binaga, lai pārrunātu iespējas attīstīt turpmākās futbola sadarbības.

Mārupes Futbola komanda kvalitatīvi sagatavo jaunos futbolistus. Vēl nesenā vēsturē Mārupes rindās kvalitatīvi spēlēja “AF Saint Christian” akadēmijas audzēknis - Pierre Okende. Viņam izdevās kvalitatīva sezona un milzīgs progress kā futbolistam. 2023.gada sezonā Pjērs pārcēlās uz profesionālu līmeni, Lietuvas futbola virslīgas komandu no Viļņas  “FK Riteriai”.

Arsenes Binagas vizītes mērķis bija nodibināt turpmāku sadarbību ar Mārupes Futbola klubu, lai arī citiem talantīgiem viņa futbola akadēmijas audzēkņiem būtu iespēja izmēģināt savas prasmes Mārupes Futbola klubā, kas nostiprina savu lomu Latvijas futbola mērogā.

Tāpat, tikšanās bija ar mērķi, lai iepazītos personīgi un produktīvi strādātu nākotnē. Abiem futbola klubiem un futbolistiem potenciāli ir liela pievienotā vērtība, jo ietver sevī iespēju būtiski audzēt profesionālu futbola vidi reģionā un Latvijā.

16.09.2023

MĀRUPES SC FUTBOLA  SPĒĻU KALENDĀRS !!!

14.05.2023

"MĀRUPES SC" VS "FS JELGAVA 2"

Svētdien 14.maijā plkst.19:00 Jaunmārupes stadionā MĀRUPES futbolisti aizvadīs 4.kārtas spēli pret “FS JELGAVA 2” .
Bet pirms spēles pirmo reizi Mārupē notiks “panna 1x1” Mārupes Sporta Centra ielu futbola sacensības.
Sākums 14.maijā plkst.17:20. Spēlētāju reģistrācija notiks no plkst.17:00.
Sacensības notiks divās vecuma grupās.
U12 grupa - 2011. gadā dzimušie un jaunāki;
13+ grupa - 2010. gadā dzimušie un vecāki.
Katrs sacensību dalībnieks saņems piemiņas balviņu no MSC un katras vecuma grupas uzvarētājs spēles pārtraukumā tiks apbalvots ar Mārupes Sporta Centra UZVARĒTĀJA kausu!!!
Pievienojies pasākumam klātienē un tiekamies visi svētdienas vakarā Jaunmārupē.
Pasākuma programmā būs arī kāda izloze starp klātienē atnākušajiem līdzjutējiem un būs iegādājama www.marupesfutbols.lv "Mārupes Futbols" fanu atribūtika un dažādu kolekciju futbola kārtis!
Ieeja – BEZMAKSAS

13.04.2023

16.APRĪLĪ MĀRUPES SC ATKLĀS FUTBOLA SEZONU

Svētdien, 16.aprīlī, plkst.19:00 Jaunmārupes stadionā pulcēsies Latvijas čempionāta 2.līgas futbolisti, lai atklātu 2023.gada futbola sezonu ar futbola spēli MĀRUPES SC pret JDFS ALBERTS 2.

JDFS ALBERTS 2 ir dublieru komanda, kura uzvarēja 2022.gadā Latvijas reģionālo 3.līgas čempionātu un izcīnīja iespēju šogad spēlēt Latvijas čempionāta 2.līgā, kā arī interesants fakts ir, ka JDFS ALBERTS 2 rindās spēlē astoņi bijušie MĀRUPES SC futbolisti.

2.līgas čempionātā 2023.gada sezonā piedalīsies 16 dažādas komandas, pārstāvot visu Latviju, sākot no Liepājas beidzot ar Kalupi. Visas komandas ir sadalītas divās grupās pa astoņām komandām, kuras izspēlēs 2 apļu spēles. Labākās četras komandas turpinās cīnīties par godalgām un iekļūšanu Nākotnes līgā, savukārt pārējās - par vietas saglabāšanu 2.līgā!

Komandas:

Pasākuma programmā būs arī izloze starp klātienē atnākušajiem līdzjutējiem un, protams, aizraujoša futbola spēle. Būs iespējams iegādāties  "Mārupes Futbols" fanu atribūtiku un dažādu kolekciju futbola kārtis!

Ieeja – bez maksas.

Sezonas atklāšanas spēli būs iespējams noskatīties arī video tiešraides translācijā - https://www.youtube.com/@marupesfutbols.

09.02.2023

PATEICĪBA ARVIM VILKASTEI PAR TRENIŅU !!!

Pirmsezonas fiziskais sagatavotības treniņš futbolā kopā ar Arvi Vilkasti. Arvis Vilkaste FB

Arvis ir Soču Olimpiiskās zelta medaļas ieguvējs bobslejā 2014. gadā, kas bija pirmā Latvijas sportistu izcīnītā zelta medaļa bobslejā pēc neatkarības atjaunošanas.🥇

Treniņš bija fokusēts uz skriešanas vingrinājumiem un sprinta "knifiņiem", kā arī vispārējo fizisko sagatavotību.💪

Mārupes futbolistiem bija iespēja uzzināt ko jaunu par profesionālo sportu, Olimpisko kustību un klātienē redzēt zelta medaļu un bobsleeja ekipējumu. 🤩

Paldies Arvim pa atsaucību.🤝🍀⚽️

24.01.2023

Mārupes SC 2022. gadā piedalijās šādos turnīros:

Spied šeit, lai lejupielādētu dokumentu.

24.01.2023

KRISTIANS KORSAKS  "MĀRUPES SC" 2.LĪGAS KOMANDAS 2022
GADA FUTBOLISTS  🏆
Noslēdzies līdzjutēju, spēlētāju un treneru balsojums. Kopā aptaujā piedalījās ap 500 respondentu gan soc. tīklos, gan anketu formātā.
GADA FUTBOLISTA godu ieguva KRISTIANS KORSAKS, jeb KK#11🍀🌟, kurš sīvā cīņā apsteidza pussargu ROBERTU LODZIŅU; aizsargu GATI ŠTRAUSU un uzbrucēju PJĒRU OKENDI!
KORSAKS 2022.gada sezonā aizvadīja visas 24 spēles nospēlējot laukumā 2281 minūtes 🤝. Atzīmējās ar 15 vārtu guvumiem un 8 reizes rezultatīvi asistēja ⚽️.
KRISTIANA vārds ir iegravēts uz goda plāksnes un jau ir otro reizi starp “Mārupes SC”  gada labākajiem futbolistiem.

02.01.2023

"MĀRUPES GADA FUTBOLISTS 2022" APTAUJA

Spied šeit: APTAUJA

Tuvojoties gada izskaņai, piedāvājam iespēju nobalsot par savu futbola favorītu.Gada noslēgumā vienmēr ir svarīgi apkopot un izvērtēt sezonā iespēto un paveikto.

Balsošana notiks līdz 4.janvārim, kad MVP vārdu iegravēsim uz mūsu piemiņas plāksnes un paziņosim visus laureātus. Uzvarētājs tiks noteikts balsojumu summā, kur piedalās līdzjutēji, spēlētāji kā arī tiek ņemts vērā vadības viedoklis.

Sezonas finiša lentīte būs “MĀRUPES FUTBOLA LAUREĀTU VAKARS 2022”.